piątek, 12 grudnia 2014

Świadectwo Mariusza i Darii o przemianie życia, uzdrowieniu z HIV i ocaleniu ciąży
„Poznaliśmy Boga…”

Mam na imię Mariusz (27l). Razem z Darią (22l) chcielibyśmy podzielić się z Wami świadectwem cudów, które dokonały się w naszym życiu. Jako dziecko chodziłem z mamą i babcią do Kościoła Zielonoświątkowego na ul. Długosza w Słupsku. Byłem bardzo wierzącym dzieckiem, ale wchodząc w dorosłe życie zabłądziłem. Nadużywałem alkoholu, zdarzały się również narkotyki różnego rodzaju. We wszystkie weekendy chodziłem do klubów, a i w tygodniu potrafiłem wypić i iść do pracy na „kacu”, również w takim stanie siadać za kierownicą samochodu. Wdawałem się w częste kłótnie z mamą, babcią, bliskimi i znajomymi. Miałem w sobie wielki gniew i żal do świata, do wszystkich i samego siebie, byłem zagubiony.

Złote myśli Briana Tracy na temat celów życiowych„Ludzie mający jasne, sprecyzowane i zapisane cele mogą w o wiele krótszym czasie osiągnąć więcej, niż udzie bez celów są w stanie sobie wyobrazić.”


„Ktoś, kto ma jasno sformułowane cele i kto codziennie pracuje nad ich realizacją, będzie skuteczniejszy od geniusza, który nie wie czego chce.”


„Jak mawia Zig Ziglar: ” Trzeba stać się znaczącym konkretem zamiast błąkającym się ogólnikiem.”

„Sukces to cele, a wszystko pozostałe to otoczka.”